Змінимо разом
   столицю на краще!

Європа допомагає дітям Голосієва

Неділя, 20 вересня 2015, 16:18
Європа допомагає дітям Голосієва

Днями Громадська організація «Перспективи Києва» роздавала набори дитячого харчування з молочної суміші, напою з цільнозернових злаків з 13 мікроелементами, овочевих та фруктових смузі голосіївським родинам з маленькими дітками.

Нам вдалось організувати гуманітарну допомогу зі Швейцарії, розповідає голова ГО «Перспективи Києва» Руслан Гаджимурадов.

Радості голосіївських родин з маленькими дітьми, які отримали набори, не було меж. Більшість батьків дякували за допомогу і просили продовжити починання. «Було б добре, якби ви почали ввозити дитячі одяг та ортопедичне взуття. Далеко не кожна родина може дозволити собі викласти 600-1500 гривень за дитячу пару у сезон. Діти швидко ростуть і взуття треба часто міняти», – запропонувала мати двох дітей Олена Писана.

Олена Булавенець, мати трьох дітей, підтримує таку ініціативу. Каже, що ціни на якісне дитяче харчування, одяг та взуття сьогодні «кусаються». Відтак деякі товари часто банально не доступні. І запропонувала голові ГО «Перспективи Києва» створити банк одягу і взуття, де батьки могли б ділитись тим, з чого виросли їхні чада.

«Це гарна ідея, - зауважив голова Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації, ГО «Перспективи Києва» Руслан Гаджимурадов. - Тим більше, європейці й надалі готові через нас допомагати малозабезпеченим, багатодітним і неповним родинам». Єдине, процедура ввозу гуманітарної допомоги з розмитненням і проходження усіляких експертиз дуже складна. І часто вантажі затримуються. Приміром, вантаж з дитячим харчуванням мав прийти в ГО «Перспективи Києва» на початку серпня, а отримали його – лише у середині вересня.

Як повідомлялось раніше, ГО “Перспективи Києва” продовжує волонтерську діяльність.

Нагадаємо, зроби добру справу - поділись книгою.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

12 квітня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати