Змінимо разом
   столицю на краще!

Зроби добру справу - поділись книгою

Вівторок, 15 вересня 2015, 12:26
Зроби добру справу - поділись книгою

Якщо у Вас є багато книжок, які порошаться на полицях і ви не знаєте, що з ними робити, бо викинути шкода, а діти нема де, до 28 вересня приносьте їх у приймальну Громадської організації «Перспективи Києва» на вул. Ломоносова 5, корпус 1. До Всеукраїнського дня бібліотек наша громадська організація передасть їх у Центральну районну бібліотеку Голосіївського району імені М. О. Некрасова, а також у бібліотеку військових із зони АТО.

«Дуже часто люди, які багато читають, купують книжки, а потім не знають, куди їх діти. У мене є кілька таких знайомих, які передаровують прочитані книжки, або дають почитати іншим. Цінні ж екземпляри лишають, як правило, собі. Коли ж діло доходить до ремонту чи переїзду, хапаються за голову, звідки стільки книжок і починають посилено думати, куди прилаштувати своїх «вірних» душевних друзів, - розповідає голова ГО «Перспективи Києва» Руслан Гаджимурадов. – Я запропонував їм зробити добру справу і до Всеукраїнського дня бібліотек поповнити книжками з домашніх полиць фонд Центральної районної бібліотеки Голосіївського району імені М. О. Некрасова. Адже нових книжок бібліотека через брак фінансування майже не закуповує.».

- Крім того, ті книжки, які не потрібні будуть бібліотеці (бо у фонді такі є), можна передати у бібліотеку військових із зони АТО, - додає Руслан Гаджимурадов. - Я чув, що читання заспокоює нерви і тому дуже багато хлопців із зони АТО, які у звичайному житті не надто полюбляють читати, підсідають на легке та душевне чтиво .

Приймаються як дорослі, так і дитячі твори, збірки зарубіжних і вітчизняних авторів, класиків та сучасників. Обмежень у жанрах немає.

Довідка: Центральна районна бібліотека Голосіївського району імені М. О. Некрасова розпочала свою діяльність у 1929 році. Під час Великої Вітчизняної війни бібліотекарям удалося зберегти частину книжкового фонду, ховаючи його в склепах Байкового кладовища. Тож після визволення Києва бібліотека швидко відкрила двері для читачів. 1957 року бібліотека переїхала у нове, просторе приміщення, де працює дотепер.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

29 листопада 2023
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві