Змінимо разом
   столицю на краще!

Ціль - Змінимо разом столицю на краще!

Громадська організація «Перспективи Києва» створена з метою покращення життєдіяльності та захисту інтересів жителів міста Києва, вирішення актуальних проблем громади, покращення благоустрою міста. Водночас, наша діяльність спрямована на здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування, суспільне реагування на їх протиправні рішення та підвищення прозорості в їх діяльності. Забезпечення інформаційної, юридичної та партнерської підтримки для забезпечення суспільних, економічних, культурних, освітніх, економічних та інших інтересів мешканців столиці України.

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво, облаштування транспортної інфраструктури, захист законних прав інвесторів та платників податків.
  3. Сприяти прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування для забезпечення повною інформацією мешканців столиці України відносно діяльності Київської Міської Ради, Київської Міської Державної Адміністрації та комунальних підприємств для поліпшення зворотного зв’язку з населенням, що забезпечить поліпшення та оптимізацію їх роботи.
  4. Активну участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку Києва, розробка та впровадження ефективних міських програм, в тому числі, обмін позитивним досвідом з провідними світовими столицями шляхом спільної інтеграції за допомогою сучасних інформаційних технологій.

Статут громадської організації

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати