Змінимо разом
   столицю на краще!

ГО “Перспективи Києва” продовжує волонтерську діяльність

Середа, 27 травня 2015, 14:34
ГО “Перспективи Києва” продовжує волонтерську діяльність

Громадська організація “Перспективи Києва” та БО “Народжені в сорочці” уклали договір про надання благодійної допомоги громадянам України, що несуть службу у зоні АТО та проживають в Голосіївському районі столиці.

Спільними зусиллями небайдужа громадськість намагається якомога більше допомогти українським бійцям, що захищають Батьківщину на сході країни. Наразі наші бійці потребують полегшеної літньої форми та інших корисних військових аксесуарів.

Разом з відповідальними та ініціативними діячами-волонтерами вже готується черговий список необхідних речей для передачі військовим.

Нагадаємо, раніше ГО “Перспективи Києва” закупила на замовлення тих, хто воює у зоні АТО: берці, каремати, спальні мішки, комбінезони, ключі для ремонту техніки, рукавички, наколінники, налокітники, тактичні окуляри та інші потрібні військовим речі.

Крім того, продожує діяти Меморандум про співпрацю між ГО “Перспективи Києва” та ГО “Юридична сотня”, яким передбачається надання юридичної допомоги мобілізованим голосіївцям та їх сім’ям.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

10 червня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати