Змінимо разом
   столицю на краще!

Гаджимурадов Руслан Ерзіманович

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської організації Перспективи Києва, голова голосіївського району партійної організації політичної партії Удар Віталія Кличка

Гаджимурадов Руслан народився на Київщині, у місті Біла Церква у 1984 році.

Закінчивши школу вступив до Білоцерківського професійно-технічного училища №15 і здобув кваліфікацію електромонтажника. Навчався у школі мистецтв (духовий оркестр). Вищу освіту здобув у Національному університеті біоресурсів і природокористування за напрямком підготовки «Механізація та електрифікація сільського господарства». З 2014 року студент юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Є Президентом Федерації кікбоксингу міста Києва «ВАКО». Вже 12 років спільно з Заслуженим тренером України по кікбоксінгу, віце-президентом федерації кікбоксінгу Києва та Київської області Мартиновим Андрієм, займається громадською діяльністю та розвитком спорту в Україні та місті Києві. За цей час підтримували та допомогли організувати спортивну громадську організацію Української Ліги Єдиноборств «Візард», за підтримки якої виховали не одного чемпіона світу та Європи.

Більше десяти років займається підприємницькою діяльністю у транспортній сфері. Ще з студентських років активно включився у громадсько-політичне життя Києва та України. Гаджимурадов Руслан Ерзіманович зібрав навколо себе однодумців та створив у 2014 році громадську організацію «Перспективи Києва» у Голосіївському районі, де працює Головою Правління.

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати