Змінимо разом
   столицю на краще!

Невідомі замінували друкарню “Вести”

Понеділок, 27 липня 2015, 13:20
Невідомі замінували друкарню “Вести”

Як стало відомо ГО “Перспективи Києва”, у Києві в ніч з неділі на понеділок на черговий пост міліції надійшов анонімний дзвінок з повідомленням про замінування будівлі друкарні, що розташована за адресою вулиця Марка Вовчка 12/14, де в тому числі роздруковується газета “Вести”.

Оперативники прибули до будівлі близько 5:30 ранку. Усього там перебували більше півтора десятка співробітників міліції, поліції і ДСНС.

Персонал друкарні попросили вийти з будівлі. Наразі відсутня можливість початку відвантаження накладу “Вестей”, що вийшов в ніч на понеділок.

Правоохоронці перевіряють інформацію про три вибухові пристрої, нібито закладені в будівлі друкарні, які, за даними невідомого, який телефонував, повинні детонувати до 16 години.

За словами патрульного інспектора Тимура Волкова, наразі він не може сказати, скільки знадобиться часу для проведення огляду приміщення. На місці НП чекають прибуття начальника складу друкарні.

Також зазначається, що через інцидент ранковий номер газети “Вести” у Києві поширять ввечері.

Як повідомлялось раніше, “Зомбі” у столиці читали газету “Вести”. Нагадаємо, прості парвила для киня, щоб убезпечити себе.

Джерело: “StudiсInfo”.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

12 квітня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати