Змінимо разом
   столицю на краще!

“Зомбі” у столиці читали газету “Вести”

Вівторок, 28 квітня 2015, 12:23
“Зомбі” у столиці читали газету “Вести”

Як стало відомо ГО “Перспективи Києва”, більше десяти учасників кампанії проти поширення безкоштовної газети “Вести” провели флеш-моб в столичному метрополітені. Активісти, загримовані як зомбі ставали в чергу на роздачі газети і читали її в метро.

Метою акції було привернення уваги до того, що, на думку активістів, газета “Вести” поширює брехливу і пропагандистську інформацію в інтересах влади Росії.

За словами однієї з учасниць акції, Катерини Чепури, не обійшлося без неприємностей - на групу активісток напали прихильники безкоштовної газети.

“У мене вибито плече, у Ніни Прокопьевой - щелепу, а Настя Хабенко отримала ляпаса ну і є ще купа синців і подряпин. І я от думаю - на сході України хлопці свої життя кладуть, а ми тут на мирній землі дозволяємо ваті бити волонтерів” , - нарікає Чепура в Facebook.

За словами активісток, нападали на них відразу кілька людей з натовпу в 50 людей - били і жінки похилого віку та навіть молоді люди.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

24 травня 2022
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві