Змінимо разом
   столицю на краще!

“Картку киянина” можуть отримати всі, незалежно від прописки

Вівторок, 29 вересня 2015, 14:42
“Картку киянина” можуть отримати всі, незалежно від прописки

Як стало відомо ГО “Перспективи Києва”, відтепер “Картку киянина” можуть отримати не тільки люди з київською пропискою, а й мешканці міста з інших регіонів, які працюють або навчаються у столиці.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“На даний момент володарями карток вже стали 670 тисяч киян. Вже найближчим часом функціональне призначення карти буде розширено”, - розповіли в держадміністрації.

Популярність цих карт пояснюється тим, що її власники отримують низку пільг і знижок.

При наявності карти можна отримати знижку від 3-7% на продукти в супермаркетах чотирьох торгових мереж (надалі мережа супермаркетів буде розширюватися), а також до 7% знижки на всі препарати в акціонні години в мережі аптек і кіосків КП “Фармація”. Також міськвлада обіцяє, що вже у жовтні до проекту приєднаються кілька приватних медичних клінік і аптек. Знижки в них, за наявності картки, складуть до 20% - для пенсіонерів та до 15% - для інших верств населення.

Також “Картка киянина” дає право знижки (від 5% до 100%) на купівлю вхідного квитка в театри і музеї міста.

“За наявності вільних місць на репертуарну виставу у великому залі театр може надати 20 місць зі знижкою в 15% від вартості глядацького квитка при наявності “Картки киянина” - її потрібно просто пред’явити касиру оперети. Звертатися в оперету, щоб придбати квитки зі знижкою, варто за два дні до вистави”, - розповіли ЗМІ в Київському театрі оперети.

Крім того, функціонал карти буде розширено настільки, що вона буде використовуватися і як банківська: нею можна буде оплатити продукти на касах в магазинах, поповнюючи її через банкомат, а також використовувати її для безконтактного проїзду в метрополітені при наявності на картці системи PayPass (”Картку киянина “з такою системою можна оформити в банку).

За словами першого заступника голови КМДА Ігоря Ніконова, у жовтні за допомогою картки можна буде оплатити комунальні послуги, а до кінця цього року навіть записатися до лікаря і отримати електронний рецепт.

“Все це можна буде зробити через свій онлайн-кабінет на оновленому порталі “Картка киянина” (він запрацює вже у жовтні). В особистому кабінеті, крім оплати комунальних і медичних послуг, можна буде відстежити весь рух коштів по картці, а також ознайомитися з усіма особистими знижками по “Картці киянина”. Згодом така карта стане справжнім електронним документом жителя міста”, - сказав Ніконов.

Як повідомлялось раніше, у межах “Картки киянина” з’являться нові послуги.

Нагадаємо, всеможливий функціонал картки киянина.

Джерело: “Обозреватель”.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

26 квітня 2018
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві