Змінимо разом
   столицю на краще!

З 1 липня у Голосіївському районі розпочнеться демонтаж МАФів

Вівторок, 30 червня 2015, 16:03
З 1 липня у Голосіївському районі розпочнеться демонтаж МАФів

За інформацією ГО “Перспективи Києва”, з завтрашнього дня, 1 липня 2015 р., у Голосіївському районі столиці розпочнеться демонтаж МАФів, які не сплатили пайової участі.

Про це повідомила Голосіївська районна в м. Києві державна адміністрація на наш запит щодо ліквідації незаконно розміщених МАФів.

Відповідно до офіційного сайту Містобудівного кадастру Києва, у районі отримало дозвільну документацію 711 власників тимчасових споруд.

Слід зазначити, що розпорядженням Київради від 24.03.2015 року №252 затверджено календарний план проведення заходів з впорядкування розміщення тимчасових споруд. За ним, у Голосіївському районі демонтаж тимчасових споруд, власники яких не сплачували пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, згідно рішення Київради заплановано з 1 липня 2015 року.

Нагадаємо, що раніше у Голосіївському районі біля ст. м. “Васильківська” кілька десятків протестуючих проти демонтажу тимчасових споруд торговельного призначення на годину перекрили рух транспорту по вулиці Васильківська.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

12 квітня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати