Змінимо разом
   столицю на краще!

У Голосієво відкрився новий сквер

Субота, 10 жовтня 2015, 19:54
У Голосієво відкрився новий сквер

Cьогодні на проспекті 40-річчя Жовтня (Голосіївському), 5-15, відбулось облаштування нового скверу на 0,75 га. За Національною бібліотекою Вернадського зібралось з дві сотні людей, які, як мурашки, працювали, не покладаючи рук: хтось садив дерева (дуби, клени, туї), хтось копав ямки, хтось фарбував дитячий майданчик і огорожі. Люди разом з працівниками Київзеленбуду вийшли на суботник, аби створити для себе ж зелену оазу.

У заході взяв участь і київський міський голова Віталій Кличко на запрошення голови комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування Володимира Прокопіва, який, власне, й виступив ініціатором створення цього скверу на Київраді.

“Упевнений, Київ повинен бути зеленим містом парків та скверів, і ми зробимо все, щоб столиця була комфортною для її мешканців. Я сьогодні посадив дерево, щоб символічно показати: створення нових громадських просторів, де відпочиватимуть і проводитимуть час кияни, – пріоритетне завдання для нас», зауважив Віталій Кличко, уточнивши, що цьогоріч у столиці відремонтувано 38 зелених зон та створено 18 нових скверів, на які так довго чекали кияни. Крім того, міська влада виділила безпрецедентну суму - 128 мільйонів гривень - на озеленення міста.

“У Голосієво є ще чимало місць, де люди хотіли б облаштувати сквери і тим самим убезпечити свої будівлі від забудов по сусідству. Зокрема, жителі навколишніх будинків біля метро Голосіївська, - зауважив голова Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації, ГО “Перспективи Києва”, кандидат у депутати у Київміськраду від партії Солідарність Руслан Гаджимурадов. - Крім того, ще є мікрорайони, де бракує зелені, зокрема, у житловому комплексі Ліко-Град та на Ширмі, у Холмогорському сквері. Жителі Ліко-граду кажуть, що неодноразово намагались висаджувати дерева, щоб там стало затишніше, але у більшості випадків марно. Дерева гинули через те, що земля щедро удобрена будівельним сміттям, яке засипане тонким шаром грунту. У Холмогорському сквері інша біда. Тут дерева не витримують літньої спеки і сохнуть. Забезпечити достатній полив люди не можуть через віддаленість водопостачання від скверу. Та щороку люди всеодно не полишають надію, що у їхньому сквері позеленішає і з’явиться елементарний благоустрій”, підсумував Руслан Гаджимурадов.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

12 квітня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати