Змінимо разом
   столицю на краще!

У Голосієво провели толоку і убезпечили дитсадок №198

Неділя, 11 жовтня 2015, 16:45
У Голосієво провели толоку і убезпечили дитсадок №198

На вихідних у Голосієво, за ініціативи голови Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації, ГО “Перспективи Києва”, кандидата в депутати у Київраду Руслана Гаджимурадова відбулась толока на алеї по вулиці Деміївській, 35-55 та у Холмогорському сквері. На заклик до акції приєднались волонтери та мешканці навколишніх будинків.

Разом учасники толоки поприбирали опале листя, помалювали дерева, засипали пісок у пісочниці на дитмайданчиках, відремонтували паркан на спортмайданчику у Холмогорському сквері та у дитсадочку № 198.

“До мене звернулись батьки, діти яких ходять у дитсадочок №198, з проханням посприяти у ремонті паркану навколо дошкільного закладу. Вони були стурбовані тим, що дитсадок перетворився у прохідний двір, а на його території почали ходити бродячі собаки, бомжі і найстрашніше — час від часу знаходили шприці, - розповідає голова Громадської ради при Голосіївській РДА, ГО “Перспективи Києва, кандидат у депутати Руслан Гаджимурадов. - Зважаючи, що до нас також надійшли звернення від громадян, що у одному із сусідніх будинків знаходиться наркопритон, а, як відомо, саме наркомани є найбільшими переносниками ВІЛ-інфекції та СНІДу, мої друзі в екстреному порядку відремонтували паркан. Ми подали відповідні звернення у міліцію та прокуратуру, аби закрили цей та кілька наркопритонів у районі. А також плануємо встановити у дитсадках кнопки безпеки. Наші діти повинні бути у безпеці, займатись спортом і розвиватись, а не бути свідками того, як коляться наркомани”, наголосив голова Громадської ради при Голосіївській райдержажміністрації, ГО “Перспективи Києва”, кандидат у депутати у Київраду Руслан Гаджимурадов.

Щодо Холмогорського скверу, то ГО “Перспективи Києва” взяли його під свою опіку ще весною. Адже через віддаленість комунальні служби рідко сюди доїжджають і він був у занедбаному стані. “У перспективі плануємо відстояти статус скверу та поступово облагородити його, аби це місце стало улюбленим місцем для відпочинку дітей та дорослих на Ширмі”, резюмував голова Громадської ради при Голосіївській РДА, ГО “Перспективи Києва”.

Як повідомлялось раніше, у суботу прибрали алею на Деміївській, а в неделю — Холмогорський сквер.

Нагадаємо, у Голосієво відкрився новий сквер.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

21 травня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати