Змінимо разом
   столицю на краще!

Руслан Гаджимурадов: “Треба виконувати закон, навіть, якщо хочеться взяти в руки биту!”

Четвер, 13 серпня 2015, 09:25
Руслан Гаджимурадов: “Треба виконувати закон, навіть, якщо хочеться взяти в руки биту!”

Учора Київський міський голова Віталій Кличко призупинив скандальне будівництво на 40-річчя Жовтня після зустрічі з ініціативною групою жителів. Винні у застосуванні сили будуть покарані. А всі спірні питання вирішуватимуться за столом переговорів, у правовому полі, щойно забудовник надасть усі дозвільні документи, пообіцяв мер. Він також доручив головному міліціонеру Києва Олександру Терещуку оперативно та прозоро провести розслідування побиття мешканців та журналістів на місці забудови у Голосіївському районі та притягнути винних до відповідальності. «Мені показували фото побитих людей, завдання міліції – виявити і покарати винних у цьому злочині», – наголосив мер.

Дуже мудре рішення! Я дуже сподіваюсь, що в цій тривалій історії - боротьби громади з чиновниками та забудовником - нарешті буде поставлено жирну крапку. Винні у радикалізації ситуації та кровопролиттях, бездіяльності будуть покарані. А забудовник і мешканці сядуть за стіл переговорів, почують одне одного і дотримуватимуться домовленостей.

Весь цей час мене намагались переконати, що цю справу можна вирішити лише силою, називали наївним, звинувачували в усіх можливих і неможливих гріхах. Ось вижимка одного зі звинувачень у фейсбуці у групі 46/1: “Ви хочете вирішити питання в правовому полі??? з ким, і як ??? Руслан, якщо будуть ображати або гвалтувати на вулиці дівчину, Ви будете викликати міліцію і писати заяву про побачене ??? або дасте гвалтівнику відсіч ??? Ви запитаєте мене причому тут дівчина і гвалтівник? Практично кожен день перед Голосіївської РДА б’ють матерів, дружин, дітей, батьків, чоловіків забувши про правове поле, забувши про закон!”.

“Звісно, я захистив би дівчину. Але бійка і «насильство» - це вже наслідок. Причина в іншому. Правда? Люди, доведені до відчаю, ведуться на провокації. Результат - кровопролиття. Та як казав великий Ганді: «Перемога, досягнута насильством, рівносильна поразці, бо короткострокова».

Ще раз підкреслюю, я за мирне вирішення питання, в правовому полі. Якщо кожен буде брати в руки биту для вирішення якогось проблемного питання, у що перетворитися наша країна? І чим ми будемо відрізнятися від цих «охоронців»? Ми хочемо жити в нормальній, демократичній і цивілізованій країні! Тому треба виконувати закон, навіть, якщо хочеться взяти в руки биту! Досить того, що йде війна на Сході, де проливається кров наших хлопців. На сьогодні соціальні медіа, а також відеофіксація фактів дозволяє доводити правду до громадськості і тримати владу у напрузі. Слово, інформація та мирні протестні акції у наш час - основна зброя і аж ніяк не бити, шини, пістолети і кулаки.

Руслан Гаджимурадов, голова Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації, ГО “Перспективи Києва”

Як повідомлялось раніше, на Голосіївському проспекті сталась масова бійка зі стріляниною(ВІДЕО).Голова Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації, ГО “Перспективи Києва” Руслан Гаджимурадов зустрічався з ініціативною групою мешканців перед тим, як ситуація радикалізувалась.Пропонуємо переглянути: Руслан Гаджимурадов: «Конфлікт на Деміївці треба вирішити у правовому полі».

ГО “Перспективи Києва” проаналізувала ситуацію і знайшла три версії того, що спровокувало на Голосіївській «Смерч», бійки та стрілянину.

Раніше ГО “Перспективи Києва” шукала варіанти мирного вирішення конфлікту.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

15 січня 2021
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві