Нові київські “копи” чистять соцмережі
Середа, 1 липня 2015, 10:11Tweet |

Як стало відомо ГО “Перспективи Києва”, вже в цю суботу київські поліцейські готуються вийти в перший патруль.Та перед цим поліцейських попросили видалити зі сторінок в інтернеті фото з “минулого життя”, які могли б дискредитувати службу.
До речі, зараз поліцейські на контакт йдуть неохоче, за їхніми словами, керівництво попросило багатьох (особливо командирів) не спілкуватися з пресою.
За словами хлопців, нова форма їм дуже сподобалася. До неї ж будуть йти і нагрудні жетони. Стежити за одягом поліцейські будуть самостійно, прати і акуратно до неї ставитися - частина обов’язків. Крім вимог мати бездоганний вигляд, у поліцейських попросили видалити з сторінок в інтернеті фото з “минулого життя”, які могли б дискредитувати службу. “Особливо фото з алкоголем. Ми повинні стати зразком для народу!” - звернувся до колег один з поліцейських в групі соцмережі “Патрульна служба України”.
Поки вони чекають прийняття присяги і вирішують останні питання з обмундируванням. А ще хвилюються - чи буде вчасно прийнятий закон про поліцію (повинні встигнути до 4 липня), який покликаний легалізувати їхню роботу.
“Зробили все, що від нас залежало, в результаті самого невеликого - закону - не вистачає. Думаю, що його приймуть, хоча ми готові і так на роботу йти”, - говорить поліцейський Влад.
“У кожного з нас буде свій район. Нас знайомлять з місцями служби, щоб ми знали специфіку - де парки, де якісь базари та інші місця, на які потрібно звертати більше уваги”, - розповів “Вістям” поліцейський Юрій.
До слова, в співтоваристві “Патрульна служба України” для поліцейських, які не з Києва, місцеві колеги проводять екскурсії по столиці. “Тим, хто буде в цих районах працювати, я показую вулиці, місця, де відбуваються бійки, крадіжки. У правоохоронних органах я не працював, але знаю, що тут і як, показую іншим, щоб орієнтувалися. Хлопці самі цікавляться цим, адже проблемні ділянки є в кожному районі “, - говорить поліцейський Микола Каверін.
“Нас будуть перевіряти на поліграфі, але навіть якщо б його не було - я прийшов сюди не хабарі брати. Ми хочемо зламати стереотип, що людина у формі тільки карає. Будемо знайомитися з жителями, і якщо навіть до нас звернеться бабуся, що у неї тече кран і вона не знає, куди звернутися, ми або зв’яжемо її з жеком, або вирішимо проблему якось ще. Сюди ж відноситься і спілкування з дітьми. Думаю, не буде проблемою раз на тиждень скидатися екіпажем на цукерки і тримати в машині іграшку , щоб заспокоїти дитину, яка потрапила в біду і плаче “, - каже поліцейський Юрій. Окрема місія буде у поліцейських-дівчат - їм доведеться спілкуватися з потерпілими жінками та дітьми.
“Якщо трапиться зґвалтування або насильство в сім’ї, то нам буде легше знайти спільну мову. Та й діти більш відкриті будуть, як з мамою. В іншому в патрулях ми будемо працювати нарівні з чоловіками”, - сказала нам одна з дівчат, що працює в поліції.
Добавить комментарий