Змінимо разом
   столицю на краще!

Киянина обурило обслуговування російською мовою

Вівторок, 7 квітня 2015, 13:21
Киянина обурило обслуговування російською мовою

За інформацією ГО “Перспективи Києва”, киянин Олег Хаврук має намір подавати до суду за порушення своїх конституційних прав. Чоловіка відмовилися обслуговувати українською мовою в аптеці “Біла ромашка” в одному з торгових центрів міста.

Як стало відомо, інцидент трапився в аптеці “Біла Ромашка” на вул.Антоновича, 176.

“Зайшов придбати ліки з відповідним проханням до касира, у якої на бейджі було зазначене ім’я “Алла”, але у відповідь вона почала говорити іноземною мовою, після чого я попросив обслуговувати мене єдиною державною мовою України - українською, на що отримав відмову”, - написав чоловік в заяві до міліції, - “після чого я спробував отримати інформацію про ліки у іншої працівниці аптеки з бейджом Дарина, але і вона категорично відмовилась обслуговувати мене державною мовою, тим самим порушив мої права громадянина України, гарантовані державною Конституцією “Про захист прав споживачів” та “Правилами роздрібної торгівлі”.

Киянин вважає, що його було дискриміновано за мовною ознакою, впорушення Законів України та Міжнародної Конвенції із захисту прав людини.

“Звертаю Вашу увагу, що завідуюча даною аптекою також не змогла відновити та забеспечити моє право на обслуговування державною мовою”, - підкреслює обурений киянин.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

29 листопада 2023
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві