Де влаштувати пікнік на травневі свята у Києві?
Четвер, 30 квітня 2015, 17:03Tweet |
Усі бажаючі кияни на вихідні можуть відправитися на шашлики в одну з обладнаних зон відпочинку або виїхати за місто на озера чи до берегів Дніпра. Пропонуємо вашій увазі огляд популярних і менш відомих місць для пікніків у столиці та околицях.
ВИНОГРАДАР
Це місце знаходиться на перетині вул. Косенко, пр. Гонгадзе і пр. Свободи. Сюди ходять тролейбуси №№24, 25 і 26 (кінцева зупинка) або маршрутні таксі № 26, № 437 від ст. м. Нивки, № 25 від ст. м. Петрівка, № 24 - від Мінської.
Спеціально для пікніків у сосновому лісі побудовані альтанки з дощок, дерев’яні лавки, пеньки-стільці, контейнери для сміття та мангали, користування якими безкоштовне. Крім того, тут можна купити дрова.
Це місце досить популярне, але обладнаних навісів з лавками, столів і мангалами трохи більше десятка, тому на свята сюди краще приїжджати якомога раніше.
ОЗЕРО Дідорівка
Привабливою альтернативою виноградарів можна вважати Голосіївський парк, розташований недалеко від однойменної станції метро (”синя” лінія). Його величезна територія дозволяє насолоджуватися самотою з природою, не перетинаючи кордонів міста. У Голосіївському лісі також є обладнані зони для пікніків.
Це невелике лісове озеро розташоване в кінці вулиці Генерала Родимцева. У його околицях багато мальовничих лісових пейзажів. Доїхати можна від ст. м. Либідська маршрутним таксі № 212, зупинка Сільгоспакадемія, а від ст. м. Голосіївська можна пройтися пішки.
Ближче до берегів розбита зона комфорту, де можна орендувати альтанку на 10-20 чоловік з мангалом в середньому за 200-300 грн, за окрему плату купити дрова, при бажанні взяти на прокат човен або катамаран. Крім того, маючи власний мангал, в околицях озера завжди можна знайти хороше місце для шашликів.
Крім Дідорівки, в Голосіївському лісі для пікніків облаштовані зони відпочинку Голосіївська балка і Букова. Тут місце з мангалом може коштувати дешевше, в середньому за 150 грн на день.
Найбільш віддаленим місцем у Голосіївському парку є територія ВДНГ на південному заході, де теж можна знайти багато затишних місць для пікніка. Але важливо не забувати, що розведення багаття в лісі заборонено, тому для шашликів слід використовувати мангал.
ПАРК ДРУЖБИ НАРОДІВ
Одне з кращих місць для відпочинку на природі з видом на Дніпро або Десенку і зручною транспортною розв’язкою. Найпростіше дістатися від станції метро Петрівка (там можна закупити продукти для пікніка), ходять тролейбуси № 30,31, автобус № 101 і безліч маршрутних таксі, наступних в основному на Троєщину. До зупинки Парк Дружби народів від метро дорога займе не більше 15 хвилин.
На території парку можна смажити шашлики (а ось багаття розводити не можна, тому що більша частина парку - рекреаційна зона: так що беріть з собою мангали, дрова чи вугілля). І хоча спеціально виділених для цього місць небагато, в цілому інфраструктура сприяє комфортному відпочинку.
ПАРК БЕРЕЗКА
Це березовий гай на Лівому березі Дніпра, розташована недалеко від станції метро Лісова і Ленінградської площі. Від метро туди можна доїхати тролейбусом № 37, зупинка Епіцентр, а якщо їхати від Ленінградської площі, то підійде маршрутка №414.
Парк не облаштований для шашликів, тому мангал також потрібно брати свій, зате в якості столу і стільців тут можна використовувати пеньки і колоди.
ПАРК ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ
Це місце є оптимальним варіантом для жителів таких лівобережних житлових масивів як Позняки та Харківський житловий масив. Тут є кілька спеціально обладнаних місць з мангалами і озеро, де можна порибалити.
Доїхати найлегше від ст. м. Лісова трамваєм № 29 до зупинки Парк партизанської слави. Машиною краще їхати від Ленінградської площі, повернувши за мостом через залізницю наліво, потім за Дарницьким вокзалом - направо, парк розміщений зліва по вул. Ялтинській.
ЧЕРВОНИЙ ХУТІР
Не так давно відкрита станція метро Червоний хутір начебто створена тільки для того, щоб було зручніше добиратися до розташованого прямо на її виході соснового лісу. Це не облаштована територія, і частково саме тому дуже приваблива для багатьох відпочиваючих.
За межами міста одним з найпопулярніших напрямів для вікенду на природі по-праву вважається Пуща-Водиця. До цих мальовничих місцях легко дістатися на громадському транспорті: трамваях №№12 або 19, або маршрутках, що йдуть з Подолу та інших районів міста.
Ще одне невелике, зате обладнане місце - зона відпочинку Бортницького лісництва в парі кілометрів від Харківської площі в напрямку Борисполя. Дістатися можна на своєму авто - перед першим мостом-розв’язкою потрібно повернути праворуч і потім по колу знову направо.
КАЛАНЧА
Лісова місцевість, що отримала свою назву завдяки розташованої тут вишці спостереження за пожежами. При бажанні на каланчу можна залізти і помилуватися прекрасною панорамою київських лісів. Також вишка дала назву зупинці на вимогу на маршруті 12-го трамвая, що курсує між Подолом і Пущею-Водицею. Крім того сюди можна добратися на маршрутці від метро Нивки і Академмістечко.
Серед сосен і беріз тут розташовуються безліч полян, зручних для проведення пікніків. Також тут можна прогулятися до озер неподалік. На північ від трамвайної зупинки є близько десятка обладнаних місць для відпочинку з шашликами.
Важливо пам’ятати, що Каланча розташована за межею міста, і до найближчого магазину дуже далеко, тому все необхідне потрібно брати з собою відразу.
ЖУКОВ ОСТРІВ
На відміну від лісів Пущі-Водиці, в це мальовниче місце на березі Дніпра дістатися можна тільки на машині. Це великий острів на південній околиці столиці, територія якого вважається заповідником.
Крім прекрасних видів і зручних місць для приготування шашликів, тут є і унікальна пам’ятка - так зване сталінське метро. Це недобудований, на половину затоплений залізничний тунель 30-х років, який повинен був проходити під Дніпром.
Добиратися краще по Столичному шосе в районі авторинку в сторону Кончі-Заспи. Після моста потрібно повернути на 180 градусів і проїхати в зворотному напрямку до найближчого повороту направо, а там до КП Жукового острова проїхати залишиться ще 500 м. Пропуск через контрольний пункт може бути платним, але фіксованої ціни проїзду немає.
УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО
Біля с. Бузова по Житомирській трасі розташовується музей під відкритим небом з пікнікові зоною - Українське село.
Мангальні комплекси з альтанками оточені реконструкціями стародавніх хат з різних регіонів України.
Проте оренда місця для пікніка тут досить недешева - 150-250 грн. на годину. Великою перевагою цього місця є лише те, що воно ще не дуже відомо, оскільки відкрилося нещодавно і тут не так багато відпочиваючих, як наприклад в Пирогово.
ОКОЛИЦЯ села Ровжі
Ще один прекрасний варіант для виїзного пікніка - узбережжя Київського водосховища. До села Ровжі потрібно їхати через місто-супутник Києва Вишгород і дамбу Київської ГЕС, а відразу за дамбою повернути ліворуч - далі вздовж водосховища до самого кінця дороги з твердим покриттям. Тут автомобіль можна залишити біля дороги, а до берега водосховища з їстівними припасами пройтися пішки - це буквально 200-300 метрів.
СЕЛО ПОГРЕБИ
Село, розташоване на мальовничому березі Десни. Недалеко від берега, між річкою і затокою Погребської Старуха розкинулися широкі рівні луки. Заїхати сюди можна по містку через затоку на машині. Спочатку потрібно буде проїхати вул. Бальзака через с. Троєщина, і перед с. Погреби звернути ліворуч, грунтова дорога веде до берега Десни.
Джерело: “BigmirNews”
Добавить комментарий