Змінимо разом
   столицю на краще!

Сюрпризи для діток Голосієва

Середа, 21 жовтня 2015, 21:30
Сюрпризи для діток Голосієва

Як стало відомо ГО «Перспективи Києва», у дворі по вулиці Ломоносова, 53 нарешті з’явився новий дитмайданчик, появу якого жителі сімейного гуртожитку чекали вже кілька років. Тепер батьки понад 300 дітей матимуть де погуляти з малечею поряд з домом. Він був встановлений на прохання жителів за сприяння голови Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації, ГО «Перспективи Києва», кандидата у депутати від партії Солідарність (№25) Руслана Гаджимурадова.

Мешканці гуртожитку запросили Руслана до себе у гості, аби подякувати за «добрі справи» та поспілкуватись із ним про проблеми насущні. Яким же було їх здивування, коли Руслан Гаджимурадов зайшов у хол приміщення з інвалідним візочком. І лише одна людина – мама дев’ятирічного Іванка, хворого на ДЦП, Жанна Савастьянова розуміла, для кого він. Вона не приховувала емоцій. Адже назбирати на нове крісло родині, де троє діток – півторарічна Даринка, дев’ятирічний Іван та двадцятирічний Сашко, що служить у зоні АТО, не під силу.

«У Івана є візочок, але завеликий і нам доводилось мостити у нього одіяла, аби сину було зручно сидіти. Під час минулої зустрічі я підійшла і поділилась своєю бідою з Русланом. Приємно, що він не забув і подбав і про нашого Івана», зауважила Жанна, додавши, що наразі Іван у селі Потіївка, що на Житомирщині, у реабілітаційному центрі, але скоро має приїхати на канікули, для нього його новий засіб пересування має стати сюрпризом.

«Я люблю дітей, а тому завжди їм допомагаю. Тож, коли почув, що у гуртожитку близько 200 кімнат і у майже кожній проживає по одній-дві дитини, а в деяких – по три-п’ять і дітям банально немає де гратись поряд з домом, вирішив посприяти у встановленні нового майданчику, - розповідає Руслан Гаджимурадов. – Поступово цей майданчик треба розширювати, бо він за маленький для такої кількості діток. Але основа закладена!», резюмував він.

До слова проситься Олег Павленко, батько чотирьох синочків та лапочки дочки, який зізнається, що сам особисто неодноразово писав листи у різні інстанції, щоб встановили майданчик. «Усі тільки обіцяли, а до реальної справи дійшов тільки Руслан Гаджимурадов. За нього й голосуватимемо», зауважив він.

Великі надії на Руслана покладають й молоді мами. «Для усіх жителів нашого гуртожитку встановлення майданчику – це свято, наголошує Людмила Кірієнко. - Адже раніше двір був суцільною автостоянкою, а тепер буде місце, де гратимуться діти», пояснює вона.

«Хочемо також, аби вже після виборів Руслан допоміг нам юридично в отриманні ордерів на кімнати та у приватизації житла. Адже наш гуртожиток раніше був відомчий і перебував у власності однієї з дочірніх компаній «Київміськбуду». Наразі - відданий в управління Голосіївської райдержадміністрації. Та ми не можемо знайти правди. Коли звертаємось з житловими питаннями в адміністрацію, нас відправляють у Київміськбуд, а в Київміськбуді – в адміністрацію. Подейкують, що хтось поклав око на наш гуртожиток. Тому й є така невизначеність. Боїмось, щоб ми і наші діти не залишились без даху над головою», - повідали молоді матері Катя та Люда про свої страхи та проблеми.

Руслан Гаджимурадов пообіцяв вирішити питання комплексно, якщо ця проблема справді стосується більшості жителів у гуртожитку. Аби люди, які прожили десятки років у гуртожитку і пропрацювали на будівництві, унаслідок певних схем не опинились раптом на вулиці.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

10 червня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати