Змінимо разом
   столицю на краще!

SOS! У Голосієво знову почали вирубувати дерева під будівництво

Середа, 21 жовтня 2015, 11:22
SOS! У Голосієво знову почали вирубувати дерева під будівництво

Про це зранку 20 жовтня ГО “Перспективи Києва” повідомили жителі будинків по Ломоносова 83а. Прокинувшись зранку, вони побачили зі своїх вікон жахливу картину — замість казкового осіннього пейзажу Голосіївського лісу та університетських садів - десятки зрубаних дерев, люди в робах і кілька самоскидів, у які вантажилась деревина і вивозилась у невідомому напрямку. Не довго думаючи жителі зателефонували у міліцію та у різні громадські організації та об’єднання.

На прохання мешканців на місце події оперативно приїхали голова Громадської ради при Голосіївській РДА, ГО “Перспективи Києва” Руслан Гаджимурадов та член Громадської ради, голова Центру патріотичного виховання дітей та молоді “Юний прикордонник” Валерій Константинов. Хоч на забудові їх зустріли не дуже привітно, їм вдалось домовитись із відповідальним за будівництво, що у четверг забудовник надасть мешканцям та Громадській раді при Голосіївській РДА всю документацію і дозволи, якщо такі є.

У цей же день увечері відбулась ще одна зустріч активістів із мешканцями, де був обговорений подальший план дій. Було досить гаряче, адже на зустріч прийшло представники як мінімум семи політичних сил. Про що написав на своїй сторінці у фейсбуці Руслан Гаджимурадов: “Учора о 20-00 зустрічались активісти та мешканці навколишніх будинків, аби продумати подальший план дій. Не обійшлось й без політики. Дехто намагався попіаритись на цьому заході. Нарахував представників семи (!) політичних сил. Думаю, після виборів мало хто з них рватиме на собі сорочку, щоб зупинити забудову. Але сьогодні це нам лише на користь. Адже разом можна досягти більшого результату”. Уже сьогодні о 8-00 ранку, попри дощову погоду, мешканці навколишніх будинків організовували мирну акцію з перекриттям дороги на пішому переході. “Наша сьогоднішня акція була несанкціонована, тому вона була короткою. Протягом десяти хвилин ми колонами переходили через дорогу з перекриттям дорожнього руху по вулиці Ломоносова, - розповідає учасник ходи, місцевий житель В’ячеслав Василевський. - Лише 10 хвилин, а затор утворився чималий. Завтра о 8 ранку наша безстрокова акція буде вже потужнішою і законною, бо ми попередили про неї місцеву та районну владу, а також правоохоронні органи. Крім того, зранку ми вже подали кілька запитів у різні органи КМДА, відповідальні за зелені насадження, екологію, будівництво та благоустрій з вимогою розібратись у ситуацію та зупинити вирубку лісу та неконтрольовану забудову мікрорайону”.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

21 травня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати