Змінимо разом
   столицю на краще!

​​Руслан Гаджимурадов: «Спільно нам вдасться зробити чимало гарних справ для Голосіївського району»

Середа, 24 червня 2015, 21:19
​​Руслан Гаджимурадов: «Спільно нам вдасться зробити чимало гарних справ для Голосіївського району» Сьогодні під час установчих зборів Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації сформовано новий її склад, а також відбулись вибори голови, заступника голови та секретаря дорадчого органу. Під час рейтингового голосування за кандидатів на голову Громадської ради 17 представників громадських інституцій підтримали голову ГО «Перспективи Києва» Руслана Гаджимурадова і шість - президента ГО «Варта народу» Наталію Татарчук-Гірфанову.

«Мені дуже приємно, що мене обрали головою Громадської ради. Упевнений, спільно нам вдасться зробити чимало гарних справ для району. Я націлений на результат і дякую всім Вам за довіру», зауважив новообраний голова Громадської ради при Голосіївській РДА, голова ГО «Перспективи Києва» Руслан Гаджимурадов.

З трьох претендентів на заступника голови перемогу здобув голова ГО «Голосіївська родина» Андрій Дащенко. Секретарем став голова «БФ «Пам’яті небесної Сотні» Андрій Крахмаль.

Загалом документи на участь в установчих зборах подали 26 громадських інститути, та присутніми були 23. Представники інших трьох не доїхали через особисті причини та відрядження.

Та як зауважив, відкриваючи установчі збори голова Ініціативної групи, начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Голосіївської райдержадміністрації Руслан Синєгуб, за новими нормативно-правовими актами у Громадську раду зможе увійти до 35 громадських організацій. За його словами, на сьогодні дотримані усі процедури з формування Громадської ради. Надалі ж усе залежатиме від того, наскільки конструктивно громадські організації зможуть разом працювати з розв’язання проблем району за напрямками і не уподібнитись до попереднього дорадчого органу, перетягуючи на себе комітети та кабінети. У свою чергу адміністрація усіляко сприятиме роботі Ради, аби вона була ефективною, резюмував він.

Під час першого засідання ради було вирішено створити сторінку у фейсбуці та поштову скриньку для переписки членів Громадської ради, а до наступного засідання, яке відбудеться вже за два тижні (8 липня о 17-00), попрацювати над положенням Громадської ради та тематичними комітетами.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

15 січня 2021
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві