Змінимо разом
   столицю на краще!

Руслан Гаджимурадов: «Ситуація на Іподромі має бути під контролем громадськості»

Середа, 29 липня 2015, 20:03
Руслан Гаджимурадов: «Ситуація на Іподромі має бути під контролем громадськості»

Під час третього засідання Громадської ради було піднято питання щодо скарг на дії нового керівництва Іподрому по відношенню до працівників, які там працюють, та підприємців, які вже кілька років поспіль орендують приміщення комунального підприємства.

«Перші, а це близько ста осіб, скаржаться на усні погрози нового керівництва перевести їх зі штатних працівників на трудові договори. Чимало людей працює тут уже не один десяток років. Вони живуть прямо на території Іподрому у гуртожитку і отримують мізерні зарплати, бояться, що завтра опиняться без роботи і житла. Підприємці кажуть, що їх попросили уже з 1 серпня звільнити приміщення, які вони роками орендують на Іподромі, і договори по яким не закінчились», - розповів про суть скарг голова Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації, ГО «Перспективи Києва» Руслан Гаджимурадов, зауваживши, що Громадській раді треба розібратись у цій ситуації та надалі тримати її на контролі.

Нагадаємо, раніше вже були неодноразові спроби захопити землі Іподрому, а це 38 гектарів, і перенести Іподром за межі міста. А на його місці звести торговельний центр чи житловий комплекс. Цілком можливо, що цього разу маємо подібну ситуацію. Тим більше, що підприємство очолила людина з виконавчої служби Мін`юсту, люстрована на 10 років, а разом з нею зайшла його команда.

Наразі Іподром планує підняти ціни на утримання коней. Почувши про це, за даними ГО «Перспективи Києва», деякі коневласники готують переводити коней у більш дешеві конюшні. Щойно Іподром спустіє і стане не цікавим для коневласників, його територію можуть пустити під забудову.Можливо наші побоювання передчасні, припустив Руслан Гаджимурадов, але перестрахуватись не завадить.

Громадська рада вирішила поспілкуватись із директором КП «Іподром» і відправити на підприємство своїх представників із журналістом, аби дізнатись про перспективні плани розвитку підприємства та зрозуміти логіку дій його керівництва. У разі виявлення якихось загрозливих тенденцій запропоновано долучити до контролю й Громадську раду при Мінмолодьспорту.

Під час третього засідання Громадської ради піднімалось також питання про перейменування вулиць у зв’язку з процесом декомунізації шляхом вшанування пам’яті Героїв АТО.

«На сьогодні в зоні АТО і на Революції Гідності загинуло 15 голосіївців, з них четверо стали Героями України, - розповів член Громадської ради, голова «Центру патріотичного виховання дітей та молоді «Юний прикордонник» Валерій Константинов. - Треба вшанувати пам’ять перейменуванням на їх честь вулиць. Днями ми вже отримали схвальну відповідь Інституту національної пам’яті щодо перейменування вулиці Онуфрія Трутенка на вулицю Героя України Майора Ружевського. Наразі питання пішло на розгляд міста. Хотілось би також перейменувати сквер на Теремках-2, де стоїть пам’ятник Побратимів, на сквер Героїв Голосіївців. Це виконуватиме свою виховну функцію», переконаний він.

На засіданні ради було прийнято ще низку питань. Зокрема, щодо включення до роботи Громадської ради нових Громадських організацій, але виключно на правах дорадчого голосу.

Стати новим членом ГР можна лише у разі виключення з ради старих членів (якщо ті прогуляли засідання двічі підряд без поважних причин та не делегував на нього інших представників своєї ГО). Під час засідання було прийнято Положення та Регламент Громадської ради. Також вирішено встановити на першому поверсі райдержадміністрації та на Ломоносова,5 скриньки для листів, пропозицій і скарг і проводити засідання у вівторок або четвер, щоб в.о. голови району Андрій Мельничук міг також брати у них участь (адже у середу у нього – прийомний день громадян).

Серед питань, які стояли на порядку денному - звернення до керівництва РДА з проханням включити членів Ради до роботи робочих груп адміністрації з різних питань.

Крім того,вирішено об’єднати комітети, бо три з них виявились недоукомплектованими. Натомість було переформатовано шість комітетів у чотири і вирішено провести перші їх засідання 30 червня у центральному офісі Громадської ради на Ломоносова,5 о 10-00, 13-00, 14-00, 15-00.

У свою чергу начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Голосіївської райдержадміністрації Оксана Хайлова закликала представників громадського суспільства взяти активну участь у організації святкування Дня незалежності у районі, що відбудеться 23 серпня поряд з райдержадміністрацією і 24 серпня – у Голосіївському парку.

Наступне засідання Громадської ради відбудеться 18 серпня о 17-00 у Голосіївській райдержадміністрації. До участі роботі Ради запрошуються на правах дорадчого голосу інші Громадські організації, які працюють у районі.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

15 січня 2021
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві