Змінимо разом
   столицю на краще!

Питання благоустрою, забудови та екології найбільше турбують громаду Голосієва

Четвер, 9 липня 2015, 09:35
Питання благоустрою, забудови та екології найбільше турбують громаду Голосієва

Такий висновок можна зробити після вчорашнього засідання Громадської ради при Голосіївській районній в м. Києві державній адміністрацій. За інформацією голови Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації, ГО «Перспективи Києва» Руслана Гаджимурадова, під час засідання було створено шість комітетів:
1) з питань національно-патріотичного виховання, допомоги учасникам бойових дій та учасникам АТО, волонтерської діяльності;

2) з питань архітектури і будівництва, ЖКГ, благоустрою, екології та охорони навколишнього середовища;

3) з питань освіти і науки, культури, спорту і туризму, молодіжної інформаційної політики;

4) з питань соціального і цивільного захисту населення, охорони здоров’я, праці, сім`ї, дітей, ветеранів та інвалідів;

5) з питань регламенту, люстрації, законності, охорони громадського порядку, антикорупційної діяльності, фінансового контролю та нагляду за правоохороними органами;

6) з питань економіки, торгівлі, промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку, розвитку підприємництва, регуляторної політики та захисту прав споживачів.

«Майже половина складу Громадської ради вирішила працювати у Комітеті з питань архітектури і будівництва, ЖКГ, благоустрою, екології та охорони навколишнього середовища. Це показник того, які проблеми найбільше турбують громадськість Голосіївського району. Інші напрямки виявились не такими популярними, як хотілось би. Але Рада приділятиме їм гідну увагу по мірі звернень громадян», резюмував Руслан Гаджимурадов, додавши, що наразі настрій у команди бойовий і спрямований на конструктивну роботу з вирішення проблемних питань Голосієва.

Голова Голосіївської райдержадміністрації Андрій Мельничук, який завітав на початок засідання Громадської ради, висловив готовність працювати на задоволення потреб голосіївців, бути під контролем громади, долучатись до роботи ради у разі потреби. А також сподівання, що Громадська рада стане містком порозуміння і взаємодії громади та адміністрації. «Я готовий до конструктивної критики та зауважень по роботі. Робота на благо району - наше спільне завдання», зауважив він.

Члени Громадської ради поставили голові Голосіївської РДА низку організаційних питань, зокрема, щодо виділення приміщення у райдержадміністрації для роботи ради, вироблення посвідчень членів Громадської ради та участі останніх в апаратних нарадах та колегіях адміністрації.

«Щодо першого питання, то наразі в адміністрації немає вільного приміщення, - повідомив Андрій Мельничук. - На першому поверсі триває ремонт і там буде розміщено службу адмінпослуг. Інші служби будуть переведені на верхні поверхи. Адміністрація готова виділяти приміщення у певні дні та години для роботи ради, зокрема, для прийому громадян, проведення нарад, засідань. Це велика та маленька актова зала та зала для переговорів та апараток. Зрозуміло, їх треба буде резервувати та узгоджувати заздалегідь час і дати, аби не було накладок з роботою адміністрації», пояснив він.

У свою чергу Руслан Гаджимурадов запропонував вийти із цієї ситуації наступним чином: «У громадської організації «Перспективи Києва» є просторий офіс на Ломоносова, 5. Якщо є бажання, можемо проводити засідання комітетів та прийом громадян там на постійній основі, а також зберігати документацію».

Щодо другого питання, то, за словами Андрія Мельничука, у адміністрації немає таких повноважень надавати посвідчення членам Громадської ради. Якщо є потреба посвідчення, то можна показати розпорядження Голосіївської райдержадміністрації про створення Громадської ради при виконавчому районному органі з печаткою адміністрації та підписом голови Голосіївської РДА, де буде список усіх членів і документу, що посвідчує особу.

“Щодо участі в колегіях та апаратках райдержадміністрації, то за нормативно-правовими актами, їх має право відвідувати голова Громадської ради. Та якщо члени Громадської ради наполягають і у них є таке бажання, ми подумаємо, як це правильно зробити. Щоб не було так, що певну колегію захочуть відвідати всі і в залі, а в нас приміщення невеликі, буде скупчення народу, що заважатиме роботі адміністрації. Ми за відкритість, тому не заперечуватимемо, щоб члени Громадської ради теж могли відвідувати колегії та наради”, зауважив після засідання у коментарі для “ПК” начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Голосіївської РДА Руслан Синєгуб.

Під час другого засідання Громадської ради було піднято ще низку спірних та організаційних питань. Зокрема, щодо кількості членів Громадської ради (наразі у раді 23 члени і до її роботи хочуть долучитись ще дві громадські організації), розгляду, доопрацювання та прийняття Положення та Регламенту Громадської ради, Плану роботи на 2015 рік, створення фірмового бланку Ради тощо. Усі ці питання будуть доопрацьовуватись членами ради та спеціально створеною робочою групою і прийматись на наступному третьому засіданні Громадської ради. Воно відбудеться 29 липня о 17-00 у 415 кабінеті Голосіївської райдержадміністрації за адресою проспект Голосіївський (40-річчя Жовтня), 42.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

15 січня 2021
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві