Змінимо разом
   столицю на краще!

Мешканців Голосієва турбує благоустрій району

Четвер, 19 березня 2015, 14:21
Мешканців Голосієва турбує благоустрій району

З відкриттям громадської приймальні “Перспективи Києва” до штабу організації почали сходитися мешканці Голосієва, яким небайдужа доля рідного району. Найбільш за все людей турбує благоустрій громадських місць. Надійшли скарги на МАФ, що стоїть на тротуарі та заважає пішохідам (перетин пер. Коломійський і пр. 40-річчя Жовтня), на недбалий стан підземного переходу біля універмагу ”Московський” та на відсутність громадських туалетів у зоні відпочинку біля Оріхуватського ставку (м. Голосіївська).

По кожній з перерахованих вище проблем була проведена інспекція з фотографічною зйомкою, та і документуванням наявних у розпорядженні фактів порушення благоустрою громади.

1. Скарга на МАФ “ДЕРЖАВНІ ЛОТЕРЕЇ”, який займає більшу частину тротуару і заважає пішоходам.

2. Недбалий стан підземного переходу біля універмагу ”Московський” (пр. 40-річчя Жовтня, 106/2)Підземний перехід знаходиться у аварійному стані.Люди вимушені піддавати себе ризику, щоб перейти через дорогу.3. Відсутність громадських туалетів у зоні відпочинку біля Оріхуватського ставку (м. Голосіївська)Якщо бути точнішим, відвідувачі мальовничого парку відпочинку скаржаться на відсутність відремонтованих громадських туалетів.Раніше для відпочиваючих тут працювали дві вбиральні, але зараз люди можуть сходити по нужді тільки під стіни закритих, напівзруйнованих туалетів.

Найближчим часом ГО “Перспективи Києва” збирається почати вирішувати ці проблеми. Закликаємо до нас приєднатися усіх охочих та небайдужих громадян!

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

9 червня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати