Змінимо разом
   столицю на краще!

Киянин завоював бронзу на першості Європи з кікбоксингу

Субота, 29 серпня 2015, 16:29
Киянин завоював бронзу на першості Європи з кікбоксингу

Як стало відомо ГО “Перспективи Києва”, вихованець столичного клубу WIZARD Богдан Резнік завоював бронзу на першості Європи з кікбоксингу серед юніорів та кадетів, що нині проходить у Іспанії. Про це написав у фейбуці його тренер - заслужений тренер України, президент клубу з боксу і кікбоксингу WIZARD, віце-президент Федерації кікбоксингу м. Києва та Київської області, заступник голови ГО “Перспективи Києва” Андрій Мартинов.

“На європейські змагання поїхало близько 30 чоловік з України та п`ятеро киян. Змагання триватимуть ще два дні і у наших спортсменів є гарні шанси завоювати ще кілька медалей, - розповів Президент Федерації з кікбоксингу м.Києва, голова ГО “Перспективи Києва” Руслан Гаджимурадов. - Це друге змагання за значенням після Чемпіонату світу і я дуже щасливий від того, що саме столичний спортсмен здобув бронзу. Це показник високого класу київської школи кікбоксингу і того, що ми не стоїмо на місті, а виховуємо Чемпіонів Європи та світу”.

Руслан Гаджимурадов також зауважив, що наразі мріє відкрити новий спорт-клуб у Голосіївському районі, в якому могли б за доступні кошти займатись кікбоксингом діти.

”Наразі ми подали заявку у Голосіївську райдержадміністрацію з тим, аби район здав нам в оренду на 5-10 років комунальне приміщення на 200 квадратних метрів, яке можна буде відремонтувати та обладнати і в якому зможуть займатись майбутні чемпіони України, Європи та світу, - резюмував він. - Мені дуже хочеться, аби наші діти росли здоровими і спортивними, а не вештались Бог зна де на районі і не просиджували перед комп`ютерами увесь свій вільний, граючись у ігри, чи дивлячись телевізор”.

Подивитись за видовищними боями першості Європи з кікбоксингу можна у реальному часі на каналі ютуб.

Нагадаємо, у квітні столичні кікбоксери вибороли командну першість на Чемпіонаті України.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

22 січня 2021
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві