Змінимо разом
   столицю на краще!

ГО «Перспективи Києва» підтримала конкурс краси

Четвер, 11 червня 2015, 19:51
ГО «Перспективи Києва» підтримала конкурс краси Учора у Коледжі Морського і річкового флоту, за підтримки Громадської організації «Перспективи Києва», пройшов конкурс краси «Міс Коледж - 2015». Подивитись на виступи юних 15-16 річних Місок прийшов повний зал люду, переважно студентів та викладачів.

Участь у конкурсі зважилось прийняти лише чотири конкурсантки - Вікторія Пилипюк, Катерина Чесніша, Мусієнко Ніна, Еліза Підлісна.

Дівчата підготувались на славу і влаштували справжнє свято своїм друзям, колегам по вишу, викладачам та гостям. Вони підготували оригінальні презентації, продемонстрували свої таланти у співах і танцях, фантазію, внутрішню та зовнішню красу, створили ексклюзивні сукні з підручних матеріалів та позмагались у «іграх розуму».

Крім того, дівчата могли додатково заробити бали за творчі номери груп підтримки. Останні виявились не настільки оригінальними і виступали переважно з пісенними номерами.

Журі конкурсу складалось з шести чоловік і було доволі поблажливим: нулів та одиниць не ставили, але трійки траплялись. Зокрема, до складу журі увійшли: заступник Української професійної спілки працівників річкового транспорту Віталій Бабіч (голова), голова правління ГО «Перспективи Києва» Руслан Гаджимурадов, заступник профспілкової організації студентів Марина Шайдуліна, лауреат міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів, солістка народного ансамблю “Купава» Софія Півняк, ресторатор Віталій Гунько (члени) та голова профкому студентів зі зв’язків з громадськістю Ірина Барошкович (секретар).

За підрахунками балів, яке виставляли члени журі протягом п`яти конкурсних турів, перемогу здобула Підлісна Еліза. А Віце-міс та Міс глядацьких симпатій стала Чесніша Катя. Голова правління ГО «Перспективи Києва» Руслан Гаджимурадов привітав переможниць і одягнув корону Міс Коледжу - Елізі Підлісній.

«Глядачі, члени журі і дівчата отримали море емоцій від дійства. Думаю, вже у дорослому віці вони ще не раз згадають, що брали участь у конкурсі краси з інтелектуально-творчим нахилом. Було видно, що вони дуже переживають, хоч на сцені всі тримались досить артистично завдяки гарній роботі художнього керівника. Їхні виступи часом були справжніми шедеврами. Особливо сподобався показ незвичних суконь, cтворених самостійно з підручних матеріалів (поліетилену, дисків, квасолі тощо) та вальсування », зауважив Руслан Гаджимурадов, побажавши дівчатам і надалі« купатись у красі та розвивати свої творчі таланти ». А організаторам - й надалі набирати таких гарних і талановитих дітей на навчання.

Гарною родзинкою заходу став виступ команди КВН Коледжу Морського і річкового флоту - «Три друга і подруга».

У свою чергу організатор заходу - проректор з адміністративно-виховної роботи Київської державної академії водного транспорту Олександр Кулінченко - подякував Руслану Гаджимурадову за його сприяння у проведенні цього конкурсу, а також за участь і підтримку конкурсу - солістку Софію Півняк і ресторатора Віталія Гунька. За його словами, конкурс краси уже став доброю традицією коледжу та академії водного транспорту. І дай Бог, щоб так було й надалі. Як кажуть моряки та люди романтичних професій, пов’язаних з водним транспортом, великому кораблю - великого плавання.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

15 січня 2021
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати

Київ у об'єктиві