Змінимо разом
   столицю на краще!

Центральна бібліотека Голосієва потребує сучасної літератури та періодики

Понеділок, 28 вересня 2015, 15:04
Центральна бібліотека Голосієва потребує сучасної літератури та періодики

За неповні два тижні з дня оголошення акції “Зроби добру справу - поділись книгою” голосіївці принесли у громадську приймальню ГО “Перспективи Києва” на Ломоносова 5, к.1 95 книжок зі своїх домашніх бібліотек.

До Всеукраїнського дня бібліотек голова ГО “Перспективи Києва”, Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації Руслан Гаджимурадов передав ці книжки у Центральну районну бібліотеку Голосіївського району імені М. О. Некрасова.

“Нас дуже порадував такий результат. Через скрутне економічне становище бібліотечний фонд майже не поповнюється. А завдяки громаді Голосієва і такій акції, організованій ГО “Перспективи Києва”,це стало можливо, - зауважив Руслан Гаджимурадов. - Мені прийшла така ідея, бо в мене чимало друзів, які люблять читати, купують книжки, а потім не знають, куди їх діти. Як правило, вони дають почитати книжки таким же книгоманам, а потім прочитане лягає на полиці та припадає порохом”.

Завідувач Центральної районної бібліотеки Голосіївського району імені М. О. Некрасова Галина Борисенкозауважила, що дуже вдячна за такий подарунок до Всеукраїнського дня бібліотек. За її словами, на сьогодні бібліотека украй потребує сучасної літератури та періодики. Коштів на передплату газет і журналів, яку читають переважно люди похилого віку, бракує. На деякі журнали стоять черги і було б добре, аби список передплаченої періодики поповнився.

- Не були б зайвими й книжки по автомобілях, адже поряд з бібліотекою знаходиться автотехнікум і хлопці часто запитують літературу по автомеханіці, якої у нас немає, - продовжила бібліотекар Людмила Хотяка. Наразі у фонді читального залу бібліотеки близько 13, 5 тисяч книжок та у фонді абонементу — 8,5 тисяч книг. Щодня до бібліотеки приходить від 45 до 55 читачів, переважно молоді. Щоправда молодь злітається у бібліотеку на безкоштовний вай-фай.

У своє виправдання хлопці, які в цей час знаходились у бібліотеці, сказали, що у бібліотеці є далеко не вся зарубіжна література за навчальною програмою, а також книжки з філософії і їм доводиться читати її на своїх гаджетах у стінах бібліотеки.

Ще одна працівниця бібліотеки звернула увагу на потребу розширення приміщення бібліотеки та проблеми з каналізацією у будинку, де вона розміщена. “Бібліотека знаходиться на першому поверсі житлового будинку і тут є проблеми з каналізацією. Бувають періоди, коли у підвалі стоїть вода з фекаліями. Потрібно здійснити ремонт комунікацій, бо, на жаль, це призводить до руйнації будинку та псує повітря у бібліотеці”.

Довідка: Центральна районна бібліотека Голосіївського району імені М. О. Некрасова розпочала свою діяльність у 1929 році. Під час Великої Вітчизняної війни бібліотекарям удалося зберегти частину книжкового фонду, ховаючи його в склепах Байкового кладовища. Тож після визволення Києва бібліотека швидко відкрила двері для читачів. 1957 року бібліотека переїхала у нове, просторе приміщення, де працює дотепер.

Добавить комментарий

План діяльності

Гаджимурадов Руслан - голова правління громадської огранізації Перспективи Києва, голова партійної організації партії Удар голосіївського району Гаджимурадов
Руслан Ерзіманович Голова Правління

Завданнями громадської організації «Перспективи Києва» є:

  1. Створення умов для участі жителів Києва у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України.
  2. Лобіювання економічних інтересів із залучення інвестицій у столицю, зокрема, в капітальне будівництво...
Повний план діяльності
Автобазар
Пам'ятки по АТО

Новини Києва

12 квітня 2024
Архів новин

Найактуальніша проблема Києва сьогодні?

Показати результати